Adana Çocuk Pedagogu Ergen Psikoloğu

Adana Çocuk Pedagogu Ergen Psikoloğu

Psikon Çocuk Pedagogu Ergen Psikoloğu Adana olarak Adana pedagog, Adana pedagog fiyatları, Adana ergen danışmanlığı, Adana bebek terapisi, Adana pedagog ücretleri gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca Adana çocuk ve ergen terapisi, Adana çocuk danışmanlığı, Adana pedagoji kliniği, Adana en iyi pedagog gibi hizmetler vermekteyiz.

Ek olarak Adana'daki özel pedagoglar, Adana psikolojik danışman, Adana psikolojik danışma merkezi, Adana çocuk terapisti gibi bir çok hizmet sunmaktayız. Adanada oyun terapisi, filial terapi, disleksi tedavisi, çocuklarda travma tedavisi, çocuklarda emdr tedavisi, okul fobisi, okul reddi hizmetleri sunuyoruz. Çocuklarda duygusal gelişim geriliği, otizm tedavisi, otizm eğitimi, çocuklarda tuvalet eğitimi, ergenlerde kaygı tedavisi konusunda danışmanlık sunmaktayız. Sizlere ergenlerde anksiyete tedavisi hizmetlerini merkezimizde uzman ekibimiz ile sunmaktayız.

Psikon Adana Pedagog Psikolog

Pedagoglarımız ve psikologlarımız ile ergenlerde depresyon tedavisi, ergenlerde madde bağımlılığı tedavisi, kardeş kıskançlığı, özgüven problemleri, ergenlerde özgüven tedavisi hizmeti sunuyoruz. Ergenlik dönemi psikolojik problemleri, aile içi iletişim problemleri, pozitif ebeveynlik, çocuklarda boşanma öncesi danışmanlık, çocuklarda boşanma sonrası danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Adanada en iyi pedagog hizmetleri sunan kliniğimiz disfazi tedavisi, afazi tedavisi, ergenlerde dikkat eksikliği tedavisi konularında yardımcı oluyoruz. Bunların yanı sıra çocuklarda dikkat eksikliği tedavisi, ergenlerde davranış bozukluğu tedavisi konularında yardımcı olmaktayız. Sizlere çocuklarda davranış bozukluğu tedavisi, çocuklarda ve ergenlerde korku tedavisi, çocuklarda ve ergenlerde fobi tedavisi, çocuklarda ve ergenlerde dürtüsel kontrol bozukluğu tedavisi, obezite tedavisi hizmetlerini uzman pedagogları ile sunmaktadır.