Vizyonumuz

Psikon Pedagog ve Aile Danışmanlık Merkezi Olarak Vizyonumuz

Topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen, oluşturduğu değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetişmesine yardımcı olmak.

Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde adından söz ettiren bireyler olmasına yardımcı olarak gurur duyduğunuz çocuklarınız olmasına yardımcı olmak.

Mesleki ve etik değerlere sahip çıkarak problem çözme ve çocuk terapisi konusunda ülkemizde en saygın ve en çok tercih edilen kurum olmak.

Psikolog ve pedagoglarımız, danışan ve danışan yakınlarının tutumları ve işbirliği ile geleceğe yön veren, baraşırıyı kovalayan mutlu ve huzurlu bireyler ve çocukların yetişmesine destek olmak.

Konya’da “ilk”leri bulan ve “en” kelimesinin tam karşılığı olan bir kurum olmak.

İlimizin ve ülkemizin ilk öncelikle tercih edilen kurumu olarak üniversitelerimiz okuyan her yıl artan sayıdaki psikoloji ve pedagoloji bölümündeki öğrencilere iş imkanı ve staj imkanı sağlayarak kurumumuzun sürekli gelişmesini ve büyümesini sağlamak.

Kendi uzmanlık alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde itibarı olan yüksek meslek etiğine sahip bir kurum olarak en yüksek düzeyde çözüme ulaşan kurum ünvanımızı sürekli geliştirmek.

Özellikle psikoloji ve pedagoloji alanında profesyonel psikolojik destek sunarak dünyada ülkemizi temsil eden çağdaş ve nitelikli bireyler yetişmesine katkı sağlamak.

Pedagog Konya Vizyon