Vizyonumuz

Psikon Pedagog ve Aile Danışmanlık Merkezi Olarak Vizyonumuz

Topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen, oluşturduğu değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetişmesine yardımcı olmak.

Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde adından söz ettiren bireyler olmasına yardımcı olarak gurur duyduğunuz çocuklarınız olmasına yardımcı olmak.

Konya’da “ilk”leri bulan ve “en” kelimesinin tam karşılığı olan bir kurum olmak.

Mesleki ve etik değerlere sahip çıkarak problem çözme ve çocuk terapisi konusunda ülkemizde en saygın ve en çok tercih edilen kurum olmak.

Psikolog ve pedagoglarımız, danışan ve danışan yakınlarının tutumları ve işbirliği ile geleceğe yön veren, baraşırıyı kovalayan mutlu ve huzurlu bireyler ve çocukların yetişmesine destek olmak.

İlimizin ve ülkemizin ilk öncelikle tercih edilen kurumu olarak üniversitelerimiz okuyan her yıl artan sayıdaki psikoloji ve pedagoloji bölümündeki öğrencilere iş imkanı ve staj imkanı sağlayarak kurumumuzun sürekli gelişmesini ve büyümesini sağlamak.

Kendi uzmanlık alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde itibarı olan yüksek meslek etiğine sahip bir kurum olarak en yüksek düzeyde çözüme ulaşan kurum ünvanımızı sürekli geliştirmek.

Özellikle psikoloji ve pedagoloji alanında profesyonel psikolojik destek sunarak dünyada ülkemizi temsil eden çağdaş ve nitelikli bireyler yetişmesine katkı sağlamak.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
14/03/2024
Konya çocuk psikoloğu pedagogu aile psikoloğu olarak şiddetle öneririm
şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı