Hakkımızda

Konyadaki

Uzman Pedagog ve Aile Danışmanları Merkezimizde

Gururlu ve mutluyuz çünkü sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz.

Psikon Aile Danışmanlığı ve Çocuk Merkezi

Konya'nın önde gelen psikologları ve pedagogları ile en kısa sürede, en yüksek problem çözme başarısıyla hizmetsunmaktayız. Bireye özel çözüm yöntemleri sunmaktayız. Tüm danışanlarımızın sorunlarını çözmek için alanında tecrübeli ve uzmanpsikolog ve pedagog atamaktayız.

Konya’da Pedagoji ve aile destek merkezi olarak hizmet sunan danışmanlık merkezimiz, bu alanda deneyimli, yeterli belgelere sahip uzman kadro ile çalışmaktadır.

Yüksek lisans eğitimini almış ve uzmanlık sertifikaları ile kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile en güncel yöntemleri kullanarak çocuğunuz, eşiniz ve aileniz ile mutlu bir hayat sürmenize yardımcı olmaktayız.

Pedagog ve çocuk psikoloji desteğinin yanı sıra evlilik danışmanlığı ve aile danışmanlığı hizmetleri de sunmaktayız.

Güven ve Hizmet Kalitesine Büyük Önem Vermekteyiz.

Psikolog ve pedagoglarımızın danışanları ile yaptıkları terapi seansları ve danışanın anlattığı problemler tamamen kendi aralarında kalmakta ve merkezimizde danışana ait psikolog ya da pedagog hariç hiç kimse danışan problemini bilmemektedir. Böylelikle danışanların daha rahat olmaları sağlanmakta ve problemlerinin çözümü daha da başarılı olmaktadır.

Tüm teknolojik imkanları kullanmakta, bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve tüm bu öğrendiğimiz bilgileri uygulayabilme becerimiz ile psikolog ve pedagoglarımızla gurur duyuyoruz. Sunduğumuz bazı hizmetler arasında çocuk terapisi, aile terapisi, çift terapisi, uzaktan destek, bireysel terapi, genç ve ergen terapisi yer almakta ve bu konularda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Psikolog ve pedagoglarımız ile yapacağınız tüm görüşmeler aranızda kalmakta ve kliniğimiz içerisindeki diğer psikologlar, pedagoglar ve yönetim ile paylaşılmamaktadır. Gizlilik en önemli kriterimizdir.

Psikolog ve pedagoglarımız bireyleri dinlemekte ve bireye en uygun tedavi yöntemini belirlemektedirler. Böylelikle tedavide kesin sonuca ulaşılması sağlanmakta bireylerin mutluluğu ön plana çıkmaktadır. Tedavi yöntemlerimiz tamamen bireye özeldir. Çünkü her birey farklıdır ve problemlerinin çözümleri de farklıdır.

Kliniğimiz sürekli ulaşılabilirliği ile diğer kliniklerden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Sosyal medya üzerinden, arama motorları üzerinden, telefonlarımız ve mail yolları ile sürekli ulaşılabilir ve tüm problemlerinize en uygun çözümü sunabilmekteyiz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 8.00 – 18.00
Cumartesi 9.00 – 17.00
Pazar 9.00 – 15.00

Acil Durumlar İçin Hemen Arayın

332 321 00 03

7/24 saat telefonumuzu arayabilir psikoloji ve pedagoji alanında uzman doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz.