Hakkımızda

Psikon Aile Danışmanlığı ve Çocuk Merkezi

Konya’daki Uzman Pedagog ve Aile Danışmanlığı Merkezimizde Gururlu ve mutluyuz çünkü sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz.

Sürekli Gelişim

Tüm teknolojik imkanları kullanmakta, bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve tüm bu öğrendiğimiz bilgileri siz değerli danışanlarımıza uygulayabilme becerimiz ile psikolog ve pedagoglarımızla gurur duyuyoruz.

Yüksek Gizlilik

Psikolog ve pedagoglarımız ile yapacağınız tüm görüşmeler aranızda kalmakta ve kliniğimiz içerisindeki diğer psikologlar, pedagoglar ve yönetim ile paylaşılmamaktadır. Gizlilik en önemli kriterimizdir.

Bireye Özgü Çözüm

Psikolog ve pedagoglarımız bireyleri dinlemekte ve bireye en uygun ve bireye özgü çözüm yöntemini belirlemektedir. Böylelikle tedavide kesin sonuca ulaşılması sağlanarak bireylerin mutluluğu ön planda tutulmaktadır.

Sürekli İletişim

Merkezimiz sürekli ulaşılabilirliği ile diğer psikoloji kliniklerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Sosyal medya, arama motorları, telefonları ve mail yolları ile sürekli ulaşılabilirlik ilkemizi korumaktayız.

Psikon Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Konya’nın önde gelen psikologları ve pedagogları ile en kısa sürede, en yüksek problem çözme başarısıyla hizmet sunmaktayız. Bireye özel çözüm yöntemleri sunmaktayız. Tüm danışanlarımızın sorunlarını çözmek için alanında tecrübeli ve uzman psikolog ve pedagog atamaktayız.

Konya’da Pedagoji ve aile destek merkezi olarak hizmet sunan danışmanlık merkezimiz, bu alanda deneyimli, yeterli belgelere sahip uzman kadro ile çalışmaktadır.

Yüksek lisans eğitimini almış ve uzmanlık sertifikaları ile kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile en güncel yöntemleri kullanarak çocuğunuz, eşiniz ve aileniz ile mutlu bir hayat sürmenize yardımcı olmaktayız.

Pedagog ve çocuk psikoloji desteğinin yanı sıra evlilik danışmanlığı ve aile danışmanlığı hizmetleri de sunmaktayız.

Pedagog psikolog konya - pedagog konya - pedagog konya

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı