Hakkımızda

Psikon Aile Danışmanlığı ve Çocuk Merkezi

Konya’daki Uzman Pedagog ve Aile Danışmanlığı Merkezimizde Gururlu ve mutluyuz çünkü sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz.

Sürekli Gelişim

Tüm teknolojik imkanları kullanmakta, bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve tüm bu öğrendiğimiz bilgileri siz değerli danışanlarımıza uygulayabilme becerimiz ile psikolog ve pedagoglarımızla gurur duyuyoruz.

Yüksek Gizlilik

Psikolog ve pedagoglarımız ile yapacağınız tüm görüşmeler aranızda kalmakta ve kliniğimiz içerisindeki diğer psikologlar, pedagoglar ve yönetim ile paylaşılmamaktadır. Gizlilik en önemli kriterimizdir.

Bireye Özgü Çözüm

Psikolog ve pedagoglarımız bireyleri dinlemekte ve bireye en uygun ve bireye özgü çözüm yöntemini belirlemektedir. Böylelikle tedavide kesin sonuca ulaşılması sağlanarak bireylerin mutluluğu ön planda tutulmaktadır.

Sürekli İletişim

Merkezimiz sürekli ulaşılabilirliği ile diğer psikoloji kliniklerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Sosyal medya, arama motorları, telefonları ve mail yolları ile sürekli ulaşılabilirlik ilkemizi korumaktayız.

Psikon Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Konya’nın önde gelen psikologları ve pedagogları ile en kısa sürede, en yüksek problem çözme başarısıyla hizmet sunmaktayız. Bireye özel çözüm yöntemleri sunmaktayız. Tüm danışanlarımızın sorunlarını çözmek için alanında tecrübeli ve uzman psikolog ve pedagog atamaktayız.

Konya’da Pedagoji ve aile destek merkezi olarak hizmet sunan danışmanlık merkezimiz, bu alanda deneyimli, yeterli belgelere sahip uzman kadro ile çalışmaktadır.

Yüksek lisans eğitimini almış ve uzmanlık sertifikaları ile kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile en güncel yöntemleri kullanarak çocuğunuz, eşiniz ve aileniz ile mutlu bir hayat sürmenize yardımcı olmaktayız.

Pedagog ve çocuk psikoloji desteğinin yanı sıra evlilik danışmanlığı ve aile danışmanlığı hizmetleri de sunmaktayız.

Pedagog psikolog konya hakkımızda - pedagog konya - pedagog konya

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı