Misyonumuz

Pedagog Konya Çocuk Ergen ve Aile Danışmanlığı Olarak Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve bağlı kalan, uzman, profesyonel ve kaliteli çocuk psikoloğu, pedagoji, aile danışmanlığı ve ergen danışmanlığı konularında sizlere hizmet sunmaktayız.

Çocuklarınız ile ilgili problemlerinize kısa sürede etkili çözümler sunmak için alanında uzman psikolog ve pedagoglar ile çalışmakta ve kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Danışanlarımıza sunduğumuz hizmetlerde maksimum kaliteyi hedef almaktayız.

Problemlerinize karşı sunduğumuz hızlı çözümler, çalışma sürelerimiz, alanlarında uzman pedagoglarımızın ve psikologlarımızın etkinliği hizmet sunmaktayız.

Konya’daki tüm ilçe ve mahallelerde çocuklarımıza pedagoji, pedagog, çocuk danışmanlığı, aile danışmanlığı, ergen danışmanlığı ve genç danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Tüm sorun ve problemlere çözüm bulmakta ve daha başarılı bir nesil yetişmesine katkı sağlamaktayız.

Pedagoji klinikleri, çocuk danışmanlıkları, ergen danışmanlıkları ve aile danışmanlığı firmaları arasında Türkiye’de en başarılı firma olmak için büyük çaba sarf etmekteyiz.

Siz değerli danışanlarımıza aile terapisi, çocuk terapisi ve ergen terapisi alanlarında en iyi hizmeti ve ekonomik çözüm yollarını sunmaktayız.

Tüm problemlerinize kısa zamanda en iyi çözümü sunarak sizlere Konya’daki en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş olmanın verdiği sorumluluk ile her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı