İzmir Çocuk Pedagogu Ergen Psikoloğu

İzmir Çocuk Pedagogu Ergen Psikoloğu

Psikon Çocuk Pedagogu Ergen Psikoloğu İzmir olarak İzmir pedagog, İzmir pedagog fiyatları, İzmir ergen danışmanlığı, İzmir bebek terapisi, İzmir pedagog ücretleri gibi hizmetler sunmaktayız.

Ayrıca İzmir çocuk ve ergen terapisi, İzmir çocuk danışmanlığı, İzmir pedagoji kliniği, İzmir en iyi pedagog gibi hizmetler vermekteyiz.

Ek olarak İzmir'daki özel pedagoglar, İzmir psikolojik danışman, İzmir psikolojik danışma merkezi, İzmir çocuk terapisti gibi bir çok hizmet sunmaktayız.

İzmirda oyun terapisi, filial terapi, disleksi tedavisi, çocuklarda travma tedavisi, çocuklarda emdr tedavisi, okul fobisi, okul reddi hizmetleri sunuyoruz. Çocuklarda duygusal gelişim geriliği, otizm tedavisi, otizm eğitimi, çocuklarda tuvalet eğitimi, ergenlerde kaygı tedavisi konusunda danışmanlık sunmaktayız. Sizlere ergenlerde anksiyete tedavisi hizmetlerini merkezimizde uzman ekibimiz ile sunmaktayız.

Pedagoglarımız ve psikologlarımız ile ergenlerde depresyon tedavisi, ergenlerde madde bağımlılığı tedavisi, kardeş kıskançlığı, özgüven problemleri, ergenlerde özgüven tedavisi hizmeti sunuyoruz.

Ergenlik dönemi psikolojik problemleri, aile içi iletişim problemleri, pozitif ebeveynlik, çocuklarda boşanma öncesi danışmanlık, çocuklarda boşanma sonrası danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İzmirda en iyi pedagog hizmetleri sunan kliniğimiz disfazi tedavisi, afazi tedavisi, ergenlerde dikkat eksikliği tedavisi konularında yardımcı oluyoruz. Bunların yanı sıra çocuklarda dikkat eksikliği tedavisi, ergenlerde davranış bozukluğu tedavisi konularında yardımcı olmaktayız.

Sizlere çocuklarda davranış bozukluğu tedavisi, çocuklarda ve ergenlerde korku tedavisi, çocuklarda ve ergenlerde fobi tedavisi, çocuklarda ve ergenlerde dürtüsel kontrol bozukluğu tedavisi, obezite tedavisi hizmetlerini uzman pedagogları ile sunmaktadır.