Uzman Klinik Psikolog Betül Palancı

Çözüm odaklı Kısa Süreli Terapi, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi, Çocuklara uygulanan objektif testler eğitimi, Kukla Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Şema Terapi eğitimi alarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Çocuk, ergenler ve Yetişkinlerle çalışmaktayım. Çocukluk ve ergenlik sorunları ile çalışmakta ve anne-baba danışmanlığı yapmaktayım.

2014 yılında İngilizce Psikoloji Eğitimimi aldığım Girne Amerikan Üniversitesi lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programını tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Adana Dr.Ekrem Tok Ruh sağlığı ve Hastalıkları hastanesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesinde stajlarımı başarıyla tamamladım. Hastane, anaokulu, rehabilitasyon ve danışmanlık merkezlerinde staj yaparak bilgi ve deneyim imkanı kazanmış oldum. Adana’da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde bir süre çalışarak Özel çocuklarla ve aileleri ile çalışma imkanı sağlamış oldum. Çocuk - ergen ve yetişkin psikolojisi alanlarında psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri vermekteyim.

Hakkında

Adı:Betül Palancı
Telefon:0332 321 00 03
Uzmanlık:Klinik Psikolog
DereceLisans
Pedagog Kimdir? Pedagog Ne Yapar?

Pedagog Kimdir? Pedagog Ne Yapar?

Çocuğunuzun aile içerisinde çözemediği psikolojik problemleri olduğunda kime gidersiniz? Bir pedagoga mı yoksa çocuk psikoloğuna mı? Birçok anne baba çocuklarının…
Çocuk Ergen Psikiyatrisi Nedir? Ne Yapar?

Çocuk Ergen Psikiyatrisi Nedir? Ne Yapar?

Çocuk Psikiyatrisi Nedir? Bu yazımızda çocuk psikiyatrisi nedir? Çocuk psikiyatristi ne yapar? Çocuk psikiyatri nasıl tedavi eder? Gibi soruları cevaplayacak…