Psikolojik Danışman Merve Öz

1993 Anamur doğumluyum. Lise öğrenimimi Adana’da tamamladıktan sonra insan psikolojisi ve insan davranışlarına merakım sonucu Psikolojik Danışmanlık bölümünde lisans eğitimimi tamamladım.

Eğitim hayatım süresince birçok çalışma gerçekleştirdim. Eğitim sürem ve sonrasında staj programlarında, gönüllü çalışmalarda bulundum. Ayrıca psikolojik danışmanlık alanında danışan görme dersleri de aldım.

Mezuniyetimin ardından özel bir okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sundum. Öğrencilere sosyal ve bireysel danışmalık sundum. Akabinde Milli Eğitim Bakanlığında özel eğitim öğrencileri ile çalışmalar gerçekleştirdim. Toplumsal alanda insan davranışları, davranış değişimleri, kişisel sorunlar vb. konularda kendimi geleştirdim. Bunlara ek olarak aile yaşamı, sorun çözüm beceri ve yöntemleri, ilişkiler ve duygular, çalışma hayatı ve insanın hayıtında anlam bulması gibi konularda da kendimi geliştirerek değerli danışanlarım ile görüştüm.

Çalışma hayatıma Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde hizmet vermekteyim. Burada danışanların sorunlarının tespit edilmesi ve bulunmasında sizlere hizmet sunmaktayım.

Hakkında

Adı:Merve Öz
Telefon:0332 321 00 03
Uzmanlık:Psikolojik Danışman
DereceLisans