Uzman psikolojik danışman esra dilan kuzu - pedagog konya

Uzman Psikolojik Danışman Esra Dilan Kuzu

Uzman Psikolojik Danışman

  • Kurum:Psikon Selçuklu Şubesi

Uzman Psikolojik Danışman Esra Dilan Kuzu

Uzman Psikolojik Danışman

Lise eğitimimin ardından Ahi Evran Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimimi tamamladım. Hemen sonrasında, bilgi ve deneyimimi daha da derinleştirmek amacıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisans eğitimine başladım. Şu anda aynı üniversitede doktora eğitimime devam etmekteyim.

Uzmanlık alanlarımdan biri olan etkili iletişim, kişiler arası ilişkiler, problem çözme becerileri, stres yönetimi, yaratıcı düşünme becerisi, çocuk ve ergen psikolojisi, gelişim ve uyum problemlerine müdahale programları ve ebeveyn danışmanlığı konularında sizlere danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

Özellikle depresyon, kaygı bozukluğu, kayıp ve yas ile başa çıkabilme, yaşam dönemi ve uyum problemleri, kariyer danışmanlığı gibi konularda kişiye özel psikolojik danışma hizmetleri sunmaktayım. Aile ve çift danışmanlığı alanında evlilik öncesi danışmanlık, aile içi ilişkilerde iletişim, ebeveyn danışmanlığı ve boşanma danışmanlığı konularında destek sağlıyorum. Çocuk ve ergen danışmanlığı kapsamında düşünce – davranış terapisi, çocuk merkezli oyun terapisi, davranış ve uyum problemleri, dikkat eksikliği, sınav ve öğrenci danışmanlığı alanlarında da uzmanlık sunmaktayım.

Bireylerin hayatlarında karşılaştıkları zorluklara çözüm odaklı yaklaşarak, onların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak benim için büyük bir misyon. Sizlere destek olabilmek için buradayım.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
14/03/2024
Konya çocuk psikoloğu pedagogu aile psikoloğu olarak şiddetle öneririm
şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı