Uzman klinik psikolog Özge Şahin konya - pedagog konya

Uzman Klinik Psikolog Özge Şahin

Uzman Klinik Psikolog

  • Kurum:Psikon Selçuklu Şubesi

Uzman Klinik Psikolog Özge Şahin

Uzman Klinik Psikolog

Haliç Üniversitesi Psikoloji Lisan Bölümünden mezun olduktan hemen sonra Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans yapmıştır. Tezini madde bağımlılığı ve benlik saygısı üzerine yazmıştır.

İstanbul Universal Aksaray Hastanesi yataklı psikiyatri bölümü, Özel Balıklı Rum Vakfı Hastanesi psikiyatri servisinde, İstanbulda özel rehabilitasyon merkezinde stajlarını tamamlamıştır. Balıklı Rum Vakfı Hastanesi yataklı psikiyatri servinde zorunlu staj ve asistanlığını tamamladıktan sonra aynı hastanede işe başlamış ve yataklı psikiyatri servinde 4 yıl boyunca görev almıştır.

Konya İl Sağlık Müdürlüğünde 2019-2023 yılları arasında 4 yıl Karatay ilçe sağlık müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezinde Klinik Psikolog olarak görev almıştır. Şu anda aktif olarak Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma merkezinde ergen/yetişkin/aile ve çift terapisi alanlarında Klinik Psikolog olarak danışanlarına hizmet vermektedir. İstanbul’da görev yaptığı yıllar içerisinde çeşitli gazete ve dergilerde bağımlılık ve yetişkin psikolojisi üzerine köşe yazıları yayınlanmıştır. Şu anda aktif olarak psikoloji ile ilgili köşe yazarlığı yapmaya devam etmektedir.

Mesleki ve eğitim hayatı sürecinde aldığı eğitimler;

• 60 saatlik Bilişsel ve Davranışçı terapi eğitimi
(Yaygın kaygı ve depresyon, panik bozujluk, agorafobi, sosyal kaygı, obsesif kompulsif bozukluk OKB, travma sonrası stres bozukluğu)
• Cinsel terapi eğitimi
• Duygu odaklı terapi eğitimi
• Psikososyal destek uygulayıcı eğitimi
• Sorun yönetimi eğitimi
• Çocuk ve ergenlerde davranışsal bağımlılık
• Aktarım odaklı terapi eğitimi
• Yas ve ölüm danışmanlığı
• Oyun terapisi
• Explaining PTSD: lessons for Mental Health Professional eğitimlerini tamamlamıştır.

Çalıştığı Alanlar

Depresyon, panik atak tedavisi, alkol ve madde bağımlılığı, obsesif kompülsif bozukluk OKB, sınav kaygısı, özgüven sorunları, stres ve kaygı bozukluğu, agorafobi, kişilik bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları, yeme bozuklukları, aile içi iletişim sorunları, teknoloji bağımlılığı, ölüm ve yas süreci, öfke kontrol bozukluğu, sosyal fobi, anksiyete, dikkat eksikliği, davranış bozuklukları, bipolar bozukluk.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
14/03/2024
Konya çocuk psikoloğu pedagogu aile psikoloğu olarak şiddetle öneririm
şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı