Psikolojik danışman Şeyma uçar konya - pedagog konya

Psikolojik Danışman Psikolog Şeyma Uçar

Psikolog, Psikolojik Danışman

  • Kurum:Psikon Selçuklu Şubesi

Psikolojik Danışman Psikolog Şeyma Uçar

Psikolog, Psikolojik Danışman

Kariyerimin temellerini 2021 yılında, Trabzon Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden birincilikle mezun olarak attım. Mezuniyet tezim, “Ergenlik Dönemi İçindeki Bireylerin Oyun Bağımlılığı ile Depresyon ve Anksiyete Seviyeleri Arasındaki İlişki” üzerine odaklanıyordu. Eğitim sürecim boyunca, farklı kurum ve kuruluşlarda stajlarımı başarıyla tamamladım. Mezun olduktan sonra online platformlarda psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmaya başladım. Aynı zamanda çeşitli kurum ve kuruluşlarda psikolojik danışman olarak görev aldım.

Kendimi, iyi bir okuyucu ve analist, etkili bir dinleyici, iletişim becerilerini geliştirmeye istekli, araştırmaya meraklı, planlı ve programlı, danışma süreçlerinde sabırlı ve sonuca ulaşmada aceleci olmayan, güçlü sosyal ilişkilere sahip, problem çözme yeteneği gelişmiş, yeniliklere açık, ekip çalışmalarını etkili bir işbirliğiyle yönetebilen bir psikolojik danışman olarak tanımlıyorum.

Şu an Psikon Psikolojik Sağlık ve Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarımı ağırlamaktayım.

Aldığım Eğitim ve Sertifikalar
Bilişsel Davranışçı Terapi
Oyun Terapisi
Çocuk ve Ergenlerde BDT
Bireysel Danışma
Aile ve Evlilik Danışmanlığı
Meditasyon Eğitimi

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
Ömer Ali Bala (Furkan Reklam Ajansı)
14/03/2024
Konya çocuk psikoloğu pedagogu aile psikoloğu olarak şiddetle öneririm
şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı