Psikolog cansu aydın konya - pedagog konya

Psikolog Cansu Aydın

Psikolog

  • Kurum:Psikon Selçuklu Şubesi

Psikolog Cansu Aydın

Psikolog

Psikoloji alanında kariyerine odaklanmış bir profesyonelim. Deneyim ve eğitim geçmişim, beni psikoloji alanlanında güçlü bir temele sahip, çok yönlü bir birey haline getirmiştir.

Gönüllü olarak Selçuk Üniversitesi ve Saka Psikoloji işbirliğinde aldığım PİY eğitimi sonrasında, depremzedelere yönelik psikososyal destek ekibinde aktif olarak yer aldım. Bu deneyim, insanlara duyarsız kalamayışımı ve yardım etme arzumu pekiştirdi.

Bilişsel Davranışcı Terapi, Oyun Terapisi, Yaratıcı Drama, İşaret Dili, MMPI ve WISC-R uygulayıcı eğitimleri sayesinde, çeşitli terapötik yaklaşımlarda uzmanlaştım.

Afyonkarahisar Milli Piyango Anadolu Lisesi’nde başladığım eğitim hayatım ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nde makine mühendisliği bölümündeki öğrenimim, analitik düşünce ve problem çözme becerilerimi güçlendirdi. Psikoloji alanına olan ilgim ile Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi’nde psikoloji bölümü eğitimi alarak insan psikolojisi ve davranışlarını anlama arzumu geliştirdim. Psikoloji alanındaki kendimi geliştirme arzum ve danışanlarımın hayatlarına dokunabiliyor olmam sayesinde yine aynı üniversitede klinik psikoloji yüksek lisansına başladım.

Her bir deneyimim ve aldığım eğitimler, insan psikolojisiyle ilgili kapsamlı bir anlayış ve çeşitli terapötik yaklaşımlar konusundaki geniş bilgi birikimimle birleşmektedir. Şuanda siz değerli danışanlarıma Psikon Psikolojik Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde hizmet sunmaktayım.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı