Profesyonel danışman doktor tevfik karakoç - pedagog konya

Psikiyatrist Uzm. Dr. Tevfik Karakoç

Profesyonel Danışman, Psikiyatrist

  • Kurum:Psikon

Psikiyatrist Uzm. Dr. Tevfik Karakoç

Profesyonel Danışman, Psikiyatrist

İlk ve orta öğrenimini Konya Seydişehirde tamamladım. Lise eğitimine Konya Ereğli ivriz Anadolu Öğretmen Lisesinde başladım ve Seydişehir lisesi mezunuyum. 1995 yılında başladığım Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2002 yılında mezun oldum. Çeşitli devlet kurumlarında pratisyen hekim olarak görev yaptım. 2007 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesinde Anestezi ve Reanimasyon ihtisasina başladım. 2009 yılında girdiğim Fırat Üniversitesi Psikiyatri Anabilimdalından 2014 yılında uzmanlığımı alarak göreve başladım. Tezimi borderline kişilik bozukluğu olan hastalarda talamus hacimleri ve klinik değişkenlerle ilişkisi üzerine yaptım. Yapmış olduğum tez çalışması pubmed de yayınlandı ve 3.psikiyatri zirvesi 10. Anksiyete Kongresi kapsamında en iyi genç araştırmacı özel ödülüne layık görüldü. Türkiye Psikiyatri Derneği tarafından düzenlenen EMDR ve bilişsel davranışcı terapi egitimlerimi ve Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen madde bağımlılığı hekim egitimini ve toplum ruh sağlığı merkezi çalışma egitimlerimi tamamladım.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı