Kurucu hipnoterapist dr serkan akinci pedagog konya - pedagog konya

Dr. Serkan Akıncı

Kurucu, Hipnoterapist

  • Kurum:Psikon

Dr. Serkan Akıncı

Kurucu, Hipnoterapist

Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylı Hipnoz eğitimini tamamlamış tıp doktorları arasında yer almaktadır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimini tamamlamıştır. 2016 yılında T.C Sağlık Bakanlığı tarafından çalışmalarından ötürü yılın hekimi seçilmiştir. Psikolojiye olan ilgi ve merakı ile eğitim ve çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır. Çeşitli eğitim ve kongrelere katılmıştır.

Ruh sağlığı alanında gerekli eğitimleri almış ve bu alanda yetkin doktor ve psikologlardan bir ekip oluşturmuş, Konya’da psikolojik danışmanlık hizmeti veren Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurmuştur. Sonraki aşamalarda ise Ankara ve diğer illerde de psikolojik danışmanlık merkezlerini kurmaya devam etmektedir. Tedavi ve terapide bütüncül yaklaşımı benimseyen Dr. Serkan Akıncı, ekibi ile birlikte ruh sağlığı alanında destek almak isteyen bireylere hizmet sunmaktadır.

Yasal Uyarı!

www.pedagogkonya.com bulunan tüm içerikler www.pedagogkonya.com’a gelen ziyaretçileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmaktadır. www.pedagogkonya.com’da yer alan tüm bilgiler (Blog Yazıları, makaleler, sayfalar), hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini almaz. www.pedagogkonya.com sitemizden yola çıkarak herhangi bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinizin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez ve önerilmez. www.pedagogkonya.com site içeriğimiz kişisel teşhis ya da kişisel tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. www.pedagogkonya.com sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Google Yorumlarımız

şevval savul
şevval savul
04/01/2024
Uzman çocuk psikologları, çocuk gelişim uzmanları ve pedogog arayışlarınızda güvenle tercih edilecek profesyonel bir kurum.
sevim erman
sevim erman
31/12/2023
Uzman psikologların bulunduğu,oyun terapisi ve çocuk testleri alanında profesyonel hizmet verilen bir kurum.
ali erman
ali erman
10/12/2023
İyi hizmet veren kaliteli bir kurum.Tebrikler…
ÖMER GİRGİN
ÖMER GİRGİN
26/11/2023
Pedagog, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi konusunda uzmanların olduğu profesyonel kurum.
Muammer Gümüş
Muammer Gümüş
23/11/2023
Konya'da alanında uzman tek klinik. Doktor tavsiyesi üzerine uzun süre pedagog arayışında bulunduk. Sonunda Psikonu bulduk. 8 seans pedagog randevumuzun ardından şuan çocuğumuz çok iyi çok şükür.
Gülümseyen Depresyon
Gülümseyen Depresyon
28/05/2023
Çocuklarınıza çocuk psikoloğu arayışınızda güvenle tercih edeceğiniz bir kurum.
Canan Öztürk
Canan Öztürk
22/09/2021
Konya'nın en iyi yeri yazanlar hepsini tek tek denemiş mi merak ediyorum. Sağlıkla ilgili bir konuda bu kadar faydasız yorumlar bırakmakla neye hizmet ediyorsunuz. Ismarlama yorumlar çok belli oluyor.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024 Psikon Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya. Designed By Furkan Reklam Ajansı